Teknolojinin gelişmesiyle birlikte son yılların en popüler işlerinden biri hazır ofis ve sanal ofis kiralama hizmetleri oldu. Peki nedir hazır ofis ?

Hazır Ofis ; Şirketlerin kuruluş  masraflarını (kira, stopaj, emlakçı, tadilat, dekorasyon, elektrik, su, sekreter, temizlik, telefon, internet, yazıcı) azaltmak için oluşturulan ofis çözümlerine denir.

Hazır Ofisi Kimler Tercih Ediyor?

Her meslek ve iş kolundan insanlar hazır ofis tercih etmekte. Ayrıca sanal ofis gibi home-office/freelance çalışanlar, avukatlar, dijital ajanslar, reklam-pazarlama sektörü, yazılımcılar, herhangi bir iş fikriyle bir araya gelen girişimciler hazır ofis kullanmaktadırlar.

Hazır Ofis Fiyatları Nelerdir?

Fiyatlar çalışacak kişi sayısı, ofisin lokasyonu, büyüklüğü, kullanacağınız hizmetlere göre değişmekte. Türk kahvesi ve demleme çay servisleri yapan mutfakları olan her gün aynı saatte çöpü alınan ve haftada 1 temizliği yapılan yaz,kış kliması olan her odada dolap,masa,sandalye, çekmece, çöp, telefon, klima olan,internet, elektrik, su faturası ödemediğiniz odaları hazır ofis olarak kullanmanız mümkün.

Hazır Ofis Avantajları Nelerdir?

Kuruluş masrafı ve maliyetleri,

Hizmet komisyonu, depozitoları ve stopaj.

Tadilat ve dekorasyon

Doğalgaz, elektrik, su, internet abonelikleri.

Ofis malzemeleri ve matbaa giderleri,

Genel ofis giderleri; sekreterya, çay, kahve, temizlik ve aidat masrafları.

Bu masrafları toplayınca şirket kurulurken ortalama minimum maliyetiniz 10.000-15.000 TL civarında olmakta. Ama hazır ofis ile maliyetinizi ilk başta minimuma indirebilmektesiniz. Ayrıca firma isminizle telefonlarınıza cevap veren sekreterlik hizmetleri, resepsiyon ve hizmetleri, adınıza kargo, posta hizmetleri hazır ofiste paket içinde sahip olabiliyorsunuz. Böylece ekstra maliyet oluşturacak ve zamanınızı alacak işlerden kurtulup işinize odaklanabiliyorsunuz. Ne ödeyeceğinizi biliyorsunuz. Başka hiçbir şey düşünmüyorsunuz.

Kısacası Hazır Ofis’te A’dan Z’ye tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz.

Kategoriler: Hazır Ofis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0212 465 00 40